ForumSzydełkowyŚwiat.pl

Regulamin rejestracji

Forum Recznie.pl powstało z myślą o wszystkich twórcach i pasjonatach rękodzieła. Naszym celem jest stworzenie dla Was miejsca, gdzie będzie można nie tylko poznać innych rękodzielników, ale też wymienić się doświadczeniami i zobaczyć prace innych osób. Każdy z Was będzie mógł tworzyć naszą społeczność, wystarczy tylko trzymać się zasad regulaminu i kulturalnie odnosić się do forumowiczów.

Regulamin forum Ręcznie.pl:

- Zanim coś napiszesz zapoznaj się z naszym regulaminem,
- Szanujmy innych, a my sami będziemy szanowani,
- Na forum pisz zwięźle i na temat,
- Nie zakładaj kolejnego wątku, tematu, jeśli taki już istnieje (chyba że dotyczy innego działu). Nie pisz kilku takich samych wiadomości w różnych postach,
- Zwracaj się kulturalnie do innych, nie przeklinaj, nie obrażaj forumowiczów,
- Nie wyśmiewaj innych, każdy kiedyś był początkujący,
- Staraj się przestrzegać zasad ortografii oraz interpunkcji,
- Ogłoszenia i reklamy zamieszczaj tylko w odpowiednich, przeznaczonych do tego kategoriach,
- Zabronione jest reklamowanie swoich stron poza wyznaczonymi do tego miejscami,
- Nie podszywaj się pod inne osoby, bądź po protu sobą,
- Nie łam praw autorskich, nie „kradnij” cudzych prac czy wypowiedzi. Chcąc zamieścić coś nie swojego opisz skąd pochodzi zdjęcie lub wypowiedź,
- Zakazane są wszelkie linki, podteksty pornograficzne zarówno w wypowiedziach, awatarze jak i w stopce,
- Nie tolerujemy rasizmu i wyśmiewania ludzi „innych” od nas,
- Wszelkie zastrzeżenia i niezgodności z regulaminem zgłaszaj Adminowi, który w kwestiach spornych ma decydujące zdanie.

Zarejestrowany Użytkownik, podając dane osobowe w formularzu rejestracyjnym oświadcza, że są one zgodne z prawdą oraz wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych (stosownie do ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 ze zm.) w celu realizacji usług dostępnych w ramach korzystania z serwisu.

Każdy Forumowicz ma prawo wglądu do swoich danych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W celu usunięcia bądź zmiany prosimy o kontakt z administratorem forum Ręcznie.pl.
Wszelkie zmiany w forum czy regulaminie będą zamieszczane na forum.

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek, jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w przypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Życzymy zadowolenia a korzystania z forum Ręcznie.pl